Şantiye İlaçlama

Şantiye İlaçlama

   Şantiye gibi ortamlarda belli hijyenik açıklar meydana gelir. İnşaat ve yapı gibi işlemler belli prosedürleri bünyesinde barındırır. Çeşitli karışımların, harçların ve malzemelerin bulunması sebebiyle kirlenme oranı hızlı olmaktadır. Aynı şekilde ortamın toz, toprak barındırması ve sokak ile iç içe olması da kirliliği direk etkiler. Özellikle iş makineleri kullanımı ve çevresel faktörler şantiyeler içerisinde hijyenin zor sağlanmasına sebebiyet verir. Bu nedenle şantiye ve inşaat alanlarında böceklenme ve haşerelere rastlamak oldukça doğaldır. Yuva yaparak yerleşen inatçı böcekler aksatılması halinde ortamda negatif görünüm yaratır. Şantiye ilaçlama hizmeti sayesinde ortamda bulunan tüm haşereler kolay ve pratik şekilde ortadan kalkar. Sizlere bu konuda kurumumuz Bilen Böcek İlaçlama kaliteli şekilde yardımcı olur. Deneyim konusunda yıllardır bulunan tecrübemiz ile sizleri mahcup etmeyerek başarılı şekilde temizleme işlemi sağlanır. Şirketimizin bünyesinde yer alan çalışanlar alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır.

   Şantiye ilaçlama hizmetleri yaygın şekilde rağbet gören hizmetler arasında yer alır. Şantiye ve inşaat gibi alanlarda hamam böceği, örümcek, çiyan, yılan, fare gibi canlılara sık sık rastlanmaktadır. Ev ortamına nazaran daha fazla doğa ile iç içe olan şantiyelerin böceklenme riski çok daha fazladır. Ancak endişe edilecek bir durum söz konusu değildir. Profesyonel şekilde alınacak hizmet sonucunda süreç başarılı şekilde yönetilir. Kurumumuz süreç boyunca size kaliteli şekilde yardımcı olacaktır. İlaçlama sırasında tercih edilecek yöntem müşterinin inisiyatifine ve ortamın durumuna göre şekillenir. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama gibi yöntemlerden uygun olarak seçilerek şantiye alanına uygulanır. Uygulanacak yönteme ve yoğunluğa göre kullanıma geri dönme süresi değişkenlik gösterir. Kurumumuz aksaklık yaşamamanız için elinden geleni yaparak hareket eder.

   Şantiye ilaçlama işlemlerini zorunlu kılan faktörler arasında açık alanda yer almaları ilk sırada gelir. Ev ortamlarının kapalı olması sebebiyle böceklenme ihtimali çok daha düşüktür. Ancak inşaat ve şantiye alanlarında açık alanların yaygın olması durumu negatif şekilde etkiler. Özellikle kemirgen ve böcek türlerine fazla miktarlarda rastlamak mümkün olacaktır. Dezenfeksiyon işlemi düzenli olarak iş süreci tamamlanana kadar yapılmalıdır. Belli dönemlerde rutin olarak yapılan ilaçlamalar iş kalitesini ve çalışan sağlığını yukarıya taşıyacaktır.