Uçan Karınca İlaçlama

Uçan Karınca İlaçlama

     Böcek türleri özelliklerine göre birçok kategoride karşımıza çıkar. Bazıları sürüngen olurken bazı böcek türleri kemirgen olabilmektedir. Aynı zamanda kanatlara sahip böcek türleri de uçabilen özelliğe sahiptir. Karıncalar ev ve iş yerlerinde hatta akla gelen her alanda karşımıza çıkar. Hızlı şekilde ve koloni halinde yaşayan karıncaların yuvalarını tespit etmek pek mümkün değildir. Bu nedenle köklü ilaçlama yapılarak yuva ve koloni oluşumu imha edilir. Karıncaların normal hallerinin haricinde kanatlı yapıya sahip olan türleri de mevcuttur. Uçabilen karıncalar genellikle halk arasında uçan karınca olarak adlandırılır. Uçan karıncalar kanatlı olması sebebiyle camdan, pencerelerden, kapılardan, bacalardan ve akla gelen her ortamdan nüfuz edebilirler. Bu nedenle uçan karınca ilaçlama işlemleri sayesinde ortamda bulunan haşerelerin yok edilmesi mümkün olacaktır. Bilen Böcek İlaçlama farkıyla kaliteli ve üst düzey şekilde ilaçlama hizmeti almanız mümkün. Deneyimli olarak bulunan kurumumuz akla gelen her alanda ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

     Uçan karınca ilaçlama işlemleri mekan ve alan farketmeksizin temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Çünkü karıncalar çeşitli yemek artıklarına, şekerli gıdalara ve ekmek kırıntılarına anında nüfuz eder. Çalışkanlığı ile bilinen karıncaların koloni ve yuva oluşturması oldukça kolaydır. Hızlı şekilde üreyebilen karıncalar binlerce hatta milyonlarca sayıya ulaşabilir. Bu denli kolay üreyebilen karıncaların profesyonel şekilde ilaçlama yapılarak kökünden yok edilmesi gerekir. Aksi taktirde antibakteriyel ortamdan uzak şekilde sağlıksız yaşam karşımıza çıkar. Haşereler birçok hastalığı bünyesinde barındıran ve insanlara tehlikeli hastalıklar bulaştıran canlılardır. Duruma göre bireylerde ölümcül zararlara dahi vesile olabilecek böcek türleri mevcuttur. Bu nedenle ilaçlama işlemlerinin aksatılmadan yapılması mühimdir.

     Kurumumuz bünyesinde yer alan ilaçlama hizmetleri uçan karınca ilaçlama işlemleri ile sınırlı değildir. Kene ilaçlama, parazit ilaçlama, bit ilaçlama, akrep ilaçlama, çiyan ilaçlama, sinek ilaçlama, arı ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, uyuz böceği ilaçlama, fare ilaçlama, yılan ilaçlama ve akla gelen tüm haşerelerin ilaçlanması gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda ihtiyaca göre kokulu ilaçlama yapılırken duruma göre kokusuz ve meskenden uzaklaşmaya gerek kalmadan yapılan ilaçlama hizmetlerimiz vardır. Bu işlemlerin haricinde jel ve sıvı ilaçlama türleri de firmamızın kullandığı ilaçlama türlerinden sadece bir kaç tanesidir.