Sıvı İlaçlama

Sıvı İlaçlama

   İlaçlama sırasında kullanılan yöntem veya tekniklerin biçimine göre farklı türler mevcuttur. İlaçlama esnasında yaygın şekilde kullanılan teknikler arasında kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama gibi teknikler mevcuttur. Sıvı ilaçlama türünde ise genellikle kokusuz olan kimyasal maddeler kullanılır. Sıvı ilaçlama etkili sonuçlar doğuran tekniklerden biridir. Duruma göre müşterilerin veya işletme sahiplerinin ortamdan uzaklaşmasına gerek kalmadan ilaçlama işlemi yapılır. Özellikle çocuk bulunan evlerde böcek sayısının fazla olması tehlikeli durumlar doğurabilir. Bilen Böcek İlaçlama olarak her türlü haşere sorununun hızlı şekilde önüne geçilir. Ev ortamının haricinde akla gelen her türlü iş yerlerinde de aynı kalitede ilaçlama uygulanmaktadır. Firmamız ilaçlama sırasında kapalı iş yerleri haricinde açık alanlarda da ilaçlama hizmeti vermektedir. Tarla, bağ, bahçe, şantiye gibi açık bölgelerde de istenilen ilaçlama işlemleri kolay şekilde yapılır. Şirketimiz tecrübesi ile tüm süreci başarılı şekilde yönetir.

   Sıvı ilaçlama yöntemi sırasında kullanılan kimyasal maddelerin miktarı ve türü ortamda yer alan haşere türüne göre şekillenir. Kullanılan ilaçların intektisit oranları ve dozaj miktarında da böcek yada haşere türü etkin rol oynar. Bölgede bulunan böcekgillerin miktarına göre ilaçlama biçimi şekillenecektir.  Ayrıca sıvı ilaçlama esnasında kullanılan likit iş makineleri, elektronik aletler, gıdalar, tesisat sistemleri ve kozmetik ürünlerle temasından kaçınılması gerekir.

   Sıvı İlaçlama hizmeti sayesinde ortamda leke ve deformasyon oluşmadan temizlik sağlanır. Aynı zamanda kokusuz kimyasal maddeler kullanılması halinde ortamda bulunan ve yaşayan insanların bölgeyi terk etmesine gerek yoktur. Kokulu ilaçlama işlemlerinde ise bir müddet ortamdan uzaklaşmak gerekecektir. Kurumumuz bünyesinde yer alan ilaçlama cihazları üst düzey kalitede bulunur. Bu nedenle kullanılan aletler ve araçlar klasik cihazlara nazaran çok daha etkili sonuçlar oluşturacaktır. Böcekler yuva ve koloni yapısına sahip olduğu için kökten veya etkili çözümlerle imha edilmelidir. Aksi taktirde kökünden temizlik yapılmaması halinde tekrardan çoğalarak ortamda varlık gösterirler. Şirketimiz titiz şekilde ilaçlama yaparak ebedi çözümler sunar. İlaçlama yapılan ortamda tekrardan böcek üremesi uzun müddet engellenir. Müşterilerimizin dikkatli olması halinde yıllar boyunca haşerelerden uzak yaşam alanlarına sahip olması sağlanır.